!Upozornění!

Rušíme sb..xP

20. června 2009 v 22:55 | Lalinka® & Intíček©
snad nám to odpustíte :D

Zjednodušeně při těchto změnách dojde i k tomuto kroku - chceme zrušit svá SB..a to už pěkně dlouho =D.Ne, že by byly špatné - právě naopak, měly jsme štěstí na skvělé webmastery^^ - ale už není tolik času a já vůbec nemám teďka nějak čas na to, abych obíhala nějaké blogy.Takže to rovnou ukončíme.Tím pádem asi nebudem ani spřátelovat ;).Kdyžtak si vás napíšem do oblíbených stránek, jestli něco takového založíme, ale tím by to asi tak haslo.
Takže tak, no =) Image Hosted by ImageShack.us

!!!!!!I!!!!!

20. května 2008 v 14:31 | Lalinka & Intíček
Lidi, nerada to říkám, ale právě sem se příšerně naštvala!!
Šla jsem na jeden blog a co nevidím..downloady, které jsem dneska dávala na blog.
Hledala jsem to jak vůl a pak to najdu na jednom blogu ..to by bylo uplně v pohodě ale někdo si to tam dal BEZ ZDROJE!!
To mě vytočilo..fakt ne..proboha..to by vám někomu ublížilo, kdybyste pod to dali zdroj??
Nemyslím to na všechny, ale prostě, zatím vás jenom prosím, nekopírujte naše výtvory, nebo to, co jsme samy hledaly bez zdroje...

..PROSÍM..

!Upozornění!

31. března 2008 v 15:02 | Lalinka & Intíček
Upozornění nebo pravidla blogu.. Je to jedno. Říkejte si tomu jak chcete, ale něco bych sem chtěla napsat a poprosit ty co sem chodí aby si to přečetli (dřív než tu začnou s tímto problémy).

Jenom co se třeba kopírování týče..:
1. Je zakázané z tohoto blogu kopírovat!!! A kdyžtak jenom se zdrojem!!

2.Když my budeme něco kopírovat z nějakých blogů a podobně. Vždycky uvedeme zdroj!

3.Mno a obrázky hledané z googlu různě smýšené.. U toho zdroj nehledejte! Je to prostě z googlu takže smíšené a nehodláme pod každej obrázek napsat zdroj!!
Jinak když najdeme někoho kdo kopíroval a vydával to za svoje, věřtě, že to ohlásíme!!
_______
Heslo:
Jinak když někdo bude chcít získat heslo pomocí mailu, tak chci upozornit, že na tyto maily neodpovídáme a máte prostě smůlu!
_______
Reklamy:
Na blog NECHCEME ŽÁDNÉ REKLAMY!!! Před tímto upozorňuju dopředu!! Takové komentáře s reklamama se budou mazat! A je nám to jedno!

_______
Stížnosti apod.:
Kdyby byl nějakej problém nebo tak něco, prosím obraťte se na mail: GaKl-sims@seznam.cz


Díky za pochopení!

Lalinka & Intíček

________________________
31.3.2008 18:25
Hej lidi!! Tady fakt někdo nemá rozum nebo neumí číst nebo já fakt newim!! Co mě teď osobně nehorázně vytočilo je, že... mno... prostě vydíte ten nápis caps lockem a tučně?? nápis ,,nechceme žádné reklamy"?? Tak tady fakt někdo pokouší moje nervy nebo co!! Je to tu snad neviditelně?? Jestli jo, tak si to všechno pořádně pročtěte a možná, že na to narazíte, ale tady nějakej debil mě opravdu nasral..!! Jako kdyby to nebylo dost vidět! A von si ZROVNA POD TENTO ČLÁNEK NAPÍŠE REKLAMU!!!! Jen tuto tady nechám... Pro ukázku... Jinak se VŠECHNY BUDOU MAZAT!!! (pokud to nebude sb, tak se to bude všechno MAZAT!!!!!!!!!!)
Toď býti asi vše... Tady už mě nějakej debil nasral dost (jo, jenom timdletim!!) a nechci si zkazit den.. Jinak se mějte hezky... Pa Intíček!
 
 

Reklama