Black List

Další blacklist ^^

17. listopadu 2008 v 17:41 | Lalinka&Intíček
Tak jo...Další kopírky....Tentokrát všechny komixy.:D ..Demence :)
jeho link je tady. Blog už je nahlášený, jelikož toto je trošku moc... xD a navíc kopíruje i z jiných blogů..Více se nevyjadřujeme, ale chceme jenom upozornit, že tady za chvilku bude blbka xDD

Tak se mějte a vy kopírky.......Si vyserte oko!! ^^

o5 kopírky..

24. října 2008 v 9:54 | Lalinka&Intíček
Ahojte, opět píšu - proč??Protože někdo opět kopíruje!!!Božeeeeeeee

Takže - dneska to nebyl ani Příběh bez konce a ani Život na krku, ale STÍN OSUDU!!!
Panebože!!Co si sakra myslíte!!!! (to je na ty, co kopírují)

Našla sem asi dalších 10 blogů, co si okopírovali downloady - říkám, že tohle mi nevadí, to je mi jedno, ale KOMIXY A NAŠI TVORBU NE!

Začínám ztrácet trpělivost.Prostě si udělejte vlastní komix a nekopírujte naše!..a nemluvím jenom za sebe...Mluvím za všechny, co mají vlastní stránky a někteří je kopírujou!!!

Dnes je kopírkou tento blog.
Je mi to jedno, co tam měl či neměl, nemá co kopírovat MŮJ komix.Je nahlášená..je mi to jedno

.....grr.....

Mám toho dost!! 2.člověk do Black Listu!!

19. září 2008 v 16:24 | Lalinka&Intíček
Tak a teď už toho mám vážně dost!!!Nejen to, že je mi blbě, bolí mě hlava jak něco, ale ono si sem příjde ještě něco!!
Nemám ráda blacklisty, ale tohle už mě fakticky SERE!!!!Další člověk si DOVOLIL zkopírovat komix!!Neřeknu downloady nebo písničky, obrázky.Proti tomuhle fakt nic nemám, to se normálně dělá, ale KOMIXY A TVORBU, CO SME DĚLALY MY S GÁBI!!TO TEDA NE!!
Ten dotyčný si zkopíroval můj komix ŽIVOT NA KRKU.Aniž by uvedl zdroj nebo cokoliv, kde by bylo napsaný, kdo to dělal si to celé zkopíroval na svůj blog.Pozměnil jména a zbytek drze ZKOPČIL!!Fakt toho mám dost.Ta holka - Kikča jejíž blog najdete tady jde do black listu.Samozřejmě se může omluvit a smazat ten ZKOPÍROVANÝ OBSAH.
Nahlásila jsem ji a proto dopředu varuju všechny, kdo jsou takoví, že kopírují obsah - PŘESTAŇTE S TÍM, PROTOŽE JÁ KDYŽ SE NAŠTVU, TAK MÁTE PO SRANDĚ.A NA KOPÍROVÁNÍ MOJICH VĚCÍ JSEM DOST HÁKLIVÁ!!

Tak to je moc! 1. člověk do Black listu!! tereza

4. července 2008 v 12:27 | Lalinka&Intíček
Toto je opravdu moc!! S black listem sme opravdu nepočítaly, ale ani sme nepočítaly s tím, že by nám někdo skopíroval komixy, downloady prostě i naši tvorbu a beze zdroje!!!!
Přišla sem na to dneska, když sem procházela komenty. A u komixu Příběh bez konce, 6. díl, v komentu:
Ok, řekla sem si, že se teda podívám na její blog. Ale když sem přišla, zhrozila sem se. Sou tam naše komixy, Příběh bez konce, Beautiful Life a Život na krku. Myslela sem si, že tam aspoň napsala ten zdroj, ale NE.

Pokazila sis to, už tě nahlašujeme a druhou šanci nedáváme!

 
 

Reklama